3/13/2013

How To Mix and Match Colors in Clothing / jak łączyć ze sobą kolory ?


Jak łączyć ze sobą kolory w światowym stylu mody
przygotowałam parę tabelek kolorystycznych trochę z przymrożeniem oka to moje pierwsze 
kolejne będą już lesze 
kto jak właśnie projektanci mody nie znają się najlepiej na mieszaniu łączeniu kolorków wzorów i fasonów aby w cały tym chaosie wyszło piękno

tabela nr 1 
 nr 2
 nr 3
 nr4
 nr5
 nr 6
                                   

7 komentarzy:

 1. Dla mnie bomba:)) fajne i wcale nie takie pospolite pomysły na łączenie kolorów:)) Na pewno przydatne:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, wreszcie jakaś konkretna ściąga ;). Bardzo fajny post, taki przydatny.

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko ok tylko mała uwaga:) jeśli danego koloru jest najwięcej to niech zajmuje najwięcej obszaru a jeśli danego najmniej to i tak niech będzie:) tak jak to zrobiłaś w pierwszym przykładzie:) wiem że nie powinnam się czepiać, bo jak mówiłaś to pierwszy raz, ale mam nadzieję że ta uwaga Ci się przyda:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo przyda się przy szyciu.Dzięki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Tabela nr 1 to zdecydowanie moje kolory, dla wiosny własnie :) Dzięki za to zestawienie, poszukam ubrań, aby tak własnie połączyć kolory.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super zestawienia kolorystyczne, ja ostatnio szaleje za takim połączeniem http://domodi.pl/zestaw/full-of-positive-energy_36137, może nie jest standardowe ale na pewno zaskakujące. Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 7. ARTSON- ciekawy pomysł..ale przyznaje się że ta "mniejsza " ilość kolorów to po prostu moja nieudolność tworzenia przedziałków xD

  OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !