6/24/2012

Diy tutorial / stud earrings / kolczyki z bursztynem / kolczyk z perłąTeż macie w szufladzie naszyjnik z koralików który niechcący "pękł" i przesiaduje tam aż w końcu znajdziecie czas aby go naprawić?
to witajcie w klubie ;) postanowiłam że w końcu się wezmę za naprawę uszkodzonego bursztynowego  naszyjnika w końcu to  prezent od mamy <3 
gdy złożyłam go nie do końca w całość ,pozostawiłam sobie cztery bursztyny aby przerobić je do kompletu w kolczyki bigle :-)

Potrzebujesz:
perełki i bursztyny np. ze zniszczonych naszyjników :-)
papier ścierny 
klej dwuskładnikowy 
bigle
warto zrobić sobie kilka par z perełek też 
perełki i bursztyny od strony klejenia najlepiej lekko zmatowić na papierze ściernym 
 i z pomocą kleju dwuskładnikowego najmocniejszy naprawdę nie polecam klejów typu kropelka 
doklejamy do bigli 

 gotowe kolczyki bursztynowe i drobne perełki :-)
 minimalistyczna biżuteria dla każdego 


2 komentarze:

  1. Kiedy zrobisz tą słomkową torebkę z podkładek? Ja cały czas czekam!!! :D

    OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !