10/20/2011

Diy tutorial / How To Create A Felt Bag ? / Jak uszyć filcową torbę ? / krok po krokuFilcowe duże pojemne na ramię ,torebki ,listonoszki czy torby shopperki  
jak zwał tak zwał ważne aby była dopasowana do twoich potrzeb , a nie znajdziesz tak dobrze dopasowanej torebki jak ta która sobie sama uszyjesz , zapraszam na abc szycia torebki z filcowego żakietu :-)
Filcowy żakiet Przed:


Wykrój na torebkę:

Jak uszyć filcową torebkę ?
Wierzchnie elementy torebki przyszywamy do zamka błyskawicznego 
następnie do zamka przyszywamy podszewkę i przeprasowujemy 

Jak uszyć rączki do torebki  ?

Rączki przypinamy do wierzchniej strony torebki i przyszywamy  

zszywamy  torebkę po lewej stronie pozostawiając szczelinę i wywracamy na prawą stronę , zaszywamy szczelinę i torebka gotowa !

Gotowa torebka na ramię :-)

Jak uszyć kokardkę , kokardę?
Żakiet Przed i torebka filcowa Po 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !