10/15/2011

DIY Tutorial / denim leg warmers / Over The Knee Boot Spats / nakładki na buty / jak zrobić ocieplacze na nogi i buty?Zima powolutku nadchodzi więc czas zrobić ocieplacze na nogi które możesz też nosić jako nakładki na buty przerabiając krótki botki w długie kozaki lub pół kozaki 


Potrzebujesz:

dżinsy
nożyczki
igłę i nić lub maszynę do szycia


Dżinsy przed:


ciemny granat z kroplą czerni zawsze klasyczny :)

Jak zrobić nakładki i ocieplacze na buty?
wymierzamy na sobie długość jaka nam odpowiada, ściągamy składamy razem  i "ciach" nacinamy w pionie (jeśli są za szerokie) i wymierzając na własną nogę zwężamy po przez zamontowanie wybranego przez nas zamknięcia 
ja przyszyłam guziki i symetrycznie zrobiłam do nich dziury 

Nakładki do butów na nagach 
nakładki"marszczone'
nakładki na całej długości nóg 
 :-)
Spodnie przed i po:
Powodzenia!1 komentarz:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !