7/21/2011

DIY....Spódniczka ...torba .... w stylu ..."Trashion".. denim skirt DIY... jak przerobić dżinsową spódnicę?

"Trashion"..mogę powiedzieć śmiało ..że jest to mój "styl"...którym staram się i was "zarazić ":]..bo łatwo jest  kupić coś zrobione/gotowe/nowe  ...ale przerobić  starą rzecz ..(mebel...ubranie..itd.) w coś zupełnie nowego w naszym stylu to nadaje rzeczy status  unikatowy !:]..a kto nie chce mieć w swojej szafie i nie tylko rzeczy niespotykanych :]

Pod szumnym sztandarem......
"Trashion is My passion":)..
pokazuję wam moją kolejną przeróbkę ..ze starej długiej i ciężkiej spódnicy ..g.jpg


Przemiana w krótką i "uniwersalna spódniczkę ":]..zrobiona w tym stylu ..
shop-ek.pinger.pl/(…)kwiaty-nie-tylko-we-wlosach…


DSC08943-vert.jpg


I Duużą ..mega pojemną torbę na ramię ..przez ramie  :]..rączki zrobiłam nowym splotem makramowym więc nie ma "siłacza " aby zerwać :] zapięcie na "magnes" poszewka bawełna :)


DSC08941-vert.jpg


Plus muzyka na "luzie":]Pozdrawiam gorąco  wszystkich odwiedzających mój blog !:*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !