7/13/2011

Diy tutorial / how to make a bow / Jak zrobić kokardkę kokardę? / jak uszyć kokardkę

Kokarda nie jedno ma imię  

Inspiracje:Wszech otaczające nas kokardki  tyle że te są w wersji "3D"


  Potrzebujemy:

kawałek materiału (jaki mamy ,kolor wzory itd. to już rzecz gustu ) 
igła, nić
nożyczki

Jak uszyć kokardkę?


1. Wycinamy kwadraciki (bądź prostokąty  :)) jeden duży na kokardkę drugi mały na "zapięcie" (wielkość zależy od tego jak dużą chcemy mieć kokardkę) 

2.Łączymy w pól na lewą stronę materiału zszywamy wszystkie trzy boki ,zostawiając maja przerwę abyśmy mogli "wywinąć" kokardkę z lewej strony na prawą (taka by nie było widać szwu  :)) i zaszywamy pozostałą "przerwę " .
3. Tak samo robimy z "pierścionkiem do " kokardki dzielimy w pól na lewą stronę i zszywamy wzdłuż   wywracamy na prawą stronę i zszywamy razem boki przewracamy aby zakryć szew i gotowe  :)

4. Robimy "harmonijkę" i przekładamy nasz prostokącik przez pierścień 
GOTOWE! :*

I jeszcze inne zastosowanie  :)
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !