DIY Tutorial / flower loom / jak zrobić krosno do plecenia kwiatów / diy


Krosno do plecenia kwiatów, flower loom , hana ami, motif matik nazw jest naprawdę wiele, ale wszystkie łączy jedno stworzysz na nich przecudowne kwiatuszki. Cena takiego krosna nie jest duża, ale zanim zdecydujesz się na zakup warto najpierw stworzyć tekturową wersje (darmową) i sprawdzić czy taki styl tworzenia Ci odpowiada, możliwe nawet ,że te tekturowe będzie wystarczające.
Tutaj jeszcze inne inspiracje  Klik 
Potrzebujesz:
karton
nożyczki
pinezki
i sznurki,tasiemki,nitki,włóczki,kordonki Recycling Klik! Klik! Klik!
Wykonanie:
z pomoca cyrkla lub okrągłych talerzy wycinamy trzy koła,sklejamy je razem i sprawdzamy czy pinezka nie przebija na druga stronę ,
gotowe :) łatwe i szybkie 
z pomocą linijki wyznaczamy linie i przypinamy pinezki (im więcej pinezek tym gęstszy kwiat)
na gotowe krosno (flower loom) nawlekamy sznurek lub inne wiązadło :)
Psst tip
możesz nawlec kilka kolorów w kilku rozmiarach 
dodatkowo możesz użyc rózne rodzaje sznurków, włóczek, kordonków, tasiemek nawet tych z recyclingu !
  Gdy nawleczesz już odpowiednią ilość płatków z pomocą dużej igły lub wsuwki do włosów zszyj kwiatek tak jak to jest pokazane na zdjęciach lub "wyhaftuj nowy wzór":)
powyciągaj pinezki i twój kwiat gotowy :)
 Kwiatki mogą być śliczna dekoracją wielkanocnego stołu,dodatkiem do torebki ,ubrań,
                                                       
Ps. z kwiatuszków możesz zrobić śliczne szaliki,szale,torebki Inspiracje Klik! ,a tutaj inne naprawdę proste wzory Klik!

                                                             Jak zrobić krosno?
                                                                   Weaving loom Klik!
pozdrawiam


2 komentarze:

  1. Kolejny zawalisty pomysł :) Swoją drogą kiedyś chciałam sobie coś takiego kupić, ale potem zapomniałam o tym urządzeniu. Zastanawiam się, czy sobie z drewna takiego nie zrobić. Ale nie wiem, czy mi wyjdzie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Najlepsze są takie zrobione z "wyjmowanych kolców" wbite gwżdzie utrudniają wyjmowanie sznurków ,też można kupić nie są aż takie drogie,moja wersja jest najtńszym wyborem &(^_^)&

      Usuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...