Diy Tutorial / shoe clips / bows clips/ jak zrobić klipsy do butów ? / klipsy do szpilek kokardy/Diy


Witajcie Aniołki!
Klipsy do butów, och tak ten temat 'gryzłam" na blogu już nie jeden raz 
Za każdym razem kiedy myślałam że "to jest już to!" ,a wykorzystywałam praktycznie prawie wszystko; spinacze,klipsy,wsuwki ,a  nawet spinki do włosów, w praktyce okazywało się że do ideału jeszcze daleka droga. Nic nie było lepsze niż kupione klipsy do butów , aż wpadłam na pomysł ,aby połączyć wsuwki z klipsem ,ten sposób jakże dziwny okazał się strzałem w dziesiątkę! 
Nie niszczy buty,trzyma się mocno (nawet przy tańcach sprawdziłam ;)),można przypinać na naprawdę wiele sposobów i nie tylko na buty .
Zawsze chciałaś mieć takie spinki lecz brakowało Ci materiałów, teraz już masz bo wszystko co potrzebujesz znajdziesz w domu  :)
Jak wykonać "zapięcie zapinkę"
Potrzebujesz tylko spinaczy sztuk dwie
szczypce płaskie
szczypce okrągłe

Jak wykonać kokardkę?
Następnie przyklejamy "klipso-wsuwkę"
                                       polecam klej na gorąco (silikonowy) lub introligatorski
i gotowe

te kokardki można przyczepiać do butów na kilka sposobów, wystarczy zapięcie dopasować do grubości brzegu, cienki dociskamy ,grubszy rozszerzamy
                                              A tak prezentują się na nogach
doczepiaj,zaczepiaj, noś !

Powodzenia!


2 komentarze:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...