1/15/2014

PRZERÓBKI,SZYCIE,INSPIRACJE,DIY...CZASOPISMA CZEŚĆ 2:MARIA


"Maria, you've gotta see her !!" Jedno z moich ulubionych czasopism "Maria"...styl który już dziś można śmiało nazwać "retro"...

 oryginalne makijaże typowe dla lat 80's tutaj w roli modelki piękna  Małgorzata Niemen...
moda naszych mam i babć ...


 frędzle one zawsze modne ;)...
 prosty wykrój  na domowe kapcie...
spódnica klinowa...
 proste spodnie...
 kram z poradami co i jak :)
 proste i czytelne wykroje ...

miłego oglądania 

Pozdrawiam

Aniela :]


2 komentarze:

  1. Ja nie pamiętam tych gazet, tylko takie "Wykroje i wzory" dodatek chyba do kobiety i życia? , ale z przyjemnością pooglądałam Marię i już wiem, ale jakie to były lata??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja mam z lat 90's swoje gazetki nabyłam w antykwariacie ..więc też się nie orientuje czy były dodatkiem ,ale dużo ich teraz można zakupić na allegro na licytacjach ,kilka sztuk za taniochę :)

      Usuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !