2/12/2016

O mnie

Hey!

Na imię mam Aniela

Żyje w dużym "małym" mieście Katowice
Z rodzinką i dwoma króliczkami
Oto moje małe skarby :

Ten blog to takie moje hobby, gdzie dzielę się swoimi zainteresowaniami i rozwiązaniami .
Przede wszystkim chciałabym pomóc początkowym krawcowym, pokazać jak zacząć szyć, wiem z doświadczenia, że wcale nie jest to takie łatwe.
Bardzo lubię tzn. refashion czyli  przerabiać stare ubrania lub przeszyć je w kompletnie nowe części garderoby. (sh rule !)


Krawiectwo to niestety bardzo drogie hobby, są jednak rozwiązania , które sprowadzają je na poziom zwykłego śmiertelnika i tymi rozwiązaniami chciałbym się z Wami podzielić, gdyż nic nie będzie nas ubierać tak idealne jak własnoręcznie, na własne wymiary wykonany ubiór.

Moja druga pasja to kosmetyka naturalna z szczególnym uwzględnieniem aromatoterapii.
W domu można wykonać wiele wspaniałych kosmetyków, które będą odpowiednikami drogich i markowych mazideł do pielęgnacji i makijażu :),a może nawet i lepszych.

Uwielbiam gotować, a i prostymi w wykonaniu smakołykami nie pogardzę.
 Uważam , że piękne otoczenie uskrzydla i mobilizuje więc od czasu do czasu pokazuje też jak przerabiam meble i  "stare graty".


To na tyle ...Chcesz być na bieżąco ? Zapraszam do polubienia  mojego FB

Chcesz mnie o coś zapytać, zaproponować ? Śmiało!, bardzo chętnie odpowiem    KONTAKT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !