3/07/2016

Diy / almost all about making perfume,recipes / prawie wszystko o perfumach przepis /domowej roboty perfumy


Mam już kilka postów dotyczących perfum i dezodorantów KLIK, KLIK1, KLIK2, KLIK3, KLIK4, KLIK5 (kurcze dużo tego ...), ale zawsze brakowało w nich konkretów, dlatego postanowiłam to zmienić i dzisiaj przedstawię podstawowe zasady dzięki którym każdy może sam stworzyć swój idealny zapach.

Co potrzebujesz do stworzenia własnych perfum  ?
Spirytus jest idealny do tworzenia własnych perfum, gdyż nie daje żadnego zapachu!, momentalnie wyparowuje i idealnie rozpuszcza olejki eteryczne, jak zwykle jest jednak wada i jest nią cena, jest bardzo wysoka , ale trzeba przyznać ,że jeśli będziemy stosować ten spirytus tylko do tworzenia zapachów to starczy nam chyba nawet na 2 lata :-)

Podział olejków eterycznych według ich trwałości 
Nuta głowy
                                                                      Nuta serca
                                             klik! - English translation
Nuta bazowa
Intensywność zapachu
                          Przeliczenia czyli ile kropli w jednej łyżce?
Przepis na perfumy 

                                                  Wykonanie krok po kroku:
wstrząśnij

Idealny prezent dla ukochanej osoby, albo i dla siebie &(^-*)&
                                                         Jak przechowywać?
w torebce
szafce
toaletce
  Pozdrawiam,                                              


4 komentarze:

 1. Ty mnie za każdym razem zaskakujesz co raz bardziej! :O Serio muszę zapisać i spróbować, bo właśnie kończy mi się mój perfum! :>
  Podoba mi się w ogóle sposób w jaki "podałaś" (brzmi to prawie: podałaś jak na tacy) ale nie neienie.. . podałaś podziały olejków i przepisy! to tak świetnie wygląda, że nie mogę się napatrzeć :D

  Przywitajmy się po raz pierwszy Anielo! haha :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, ekstra post! Pamiętam, jak kiedyś szukałam takiej instrukcji i nie znalazłam niczego ciekawego. Na pewno kiedyś się pokuszę o własny zapach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę warto ,sama się zaskakuję (pozytywnie) za każdym razem jak mieszam zapachy olejków jest coś w tym "magicznego" :)

   Usuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !