2/06/2016

Healthy dessert coconut and lemon truffles Przepis na domowej roboty kostki kokosowo cytrynowe prosty pyszny i zdrowy deser


Od czasu do czasu bardzo lubię sobie po łasuchować, zresztą większość moich przyjaciół także..., jednym z moich ulubionych deserów do podgryzania są trufelki kokosowo-cytrynowe. 
Jest to deser prawie idealny bowiem jest zdrowy i przepyszny, a dlaczego wystąpiło to prawie , no cóż jest to problem większości deserów mianowicie kaloryczność. Można sobie jednak i z tym poradzić najpierw trufelki a później długi, energiczny spacer lub rower ;-)

Przepis na kostki "trufle" kokosowo- cytrynowe 

Potrzebujesz:
cytrynę lub limonkę
miód , ksylitol lub stewię
200 g wiórków kokosowych bez dwutlenku siarki 
Wykonanie:


i ponownie wymieszaj blenderem
   opcjonalnie dodaj migdały,pestki z moreli,bakalie lub inne dodatki
Ps. podpraż je na patelni
ozdób bakaliami wierzch kosteczek lub zalej je masą kokosową

posyp przyprawami np. cynamon,kurkuma,chilli 
  pozostaw do zastygnięcia  lub włóż do lodówki na 1 h.

 gotowe kostki kokosowo-cytrynowe, zajadaj na zdrowie !&(^_^)&
Smacznego!3 komentarze:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !