11/27/2015

diy tutorial How to Shorten too Long bag Strap jak skrócić za długie rączki, pasek od torebki                             
 Już bardzo a to bardzo dawno temu miałam zamiar zając się problemem za długich rączek torebki,niestety jak to zwykle bywa miałam tysiące innych spraw do załatwienia i cierpliwie znosiłam to jak listonoszka  obija mi się ustawicznie o nogi. W końcu przy okazji odświeżenia zmusiłam się do skrócenia tego super długiego paska. Torebka co prawda posiada "regulator długości"ale jest on ograniczony tylko do 5 cm, to zdecydowanie za  za mało . Aby nie zniszczyć specjalnie zszytych bocznych części skórzanej torby postanowiłam, za pomocą ostrych nożyczek, skrócić ją pośrodku.

Jak skrócić rączki w torebce?
dodatkowo potrzebujesz silny sznurek lub rzemień, poniżej link na tutorial
I efekt po małej operacji
kawałek skórzanego rzemienia  trzyma mocno, nie ma możliwości zerwania
od razu przyjemniej  się ją nosi ;)


Powodzenia!
4 komentarze:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !