10/07/2015

DIY for longer, thicker, healthier and fuller eyelashes How to grow eyelashes and eyebrows bio odżywka dla brwi i rzęs


Nic tak nie podkreśla piękna oczu jak wypielęgnowane brwi i rzęsy. Chyba każdy chciałby, aby jego rzęsy były długie, gęste i ciemne zaś brwi ładnie się układały i błyszczały.
Niestety źle dobrane tusze do rzęs i nieumiejętne posługiwanie się zalotką  potrafią strasznie je zniszczyć, Sama miałam podobny problem z rzęsami , bardzo mi się przerzedziły, źle się układały i były jakby wyblakłe. Komercyjnie dostępne odżywki, mimo cudownych obietnic, nie szczególnie mi pomogły dlatego sama postanowiłam zrobić poszukiwania i odnaleźć święty Graal dla rzęs i brwi.
Skomponowana przeze mnie odżywka działa prawdziwe cuda, ale jak wszystko w życiu ma haczyk, ostateczne i pełne ! rezultaty następują po 6 miesiącach stosowania. Rzęsy wydłużą się, przyciemnieją , zgęstnieją i będą się bardzo ładnie układały, jakby od zalotki. Brwi zaś ściemnieją, zgęstnieją i będą tworzyć bardzo ładny łuk.
Pierwsze efekty zobaczysz już po tygodniu, rzęsy i brwi będą ciemniejsze, błyszczące oraz ładniej się układały.

Co potrzebujemy: Macerat z zielonych orzechów to tylko dodatek dla ciepłych typów kolorystycznych bowiem daje śliczny miedziany pobłysk.


What we need :

Jak wykonać odżywkę:

How to make it:

Połącz w kąpieli wodnej wszystkie oleje z masłem shea i woskiem pszczelim.

Blend all oils with shea butter and bee wax .

Kiedy temperatura specyfiku będzie wynosiła 40 stopni lub troszkę mniej dodaj kilka kropli lawendowego olejku eterycznego i witaminy e.

When cosmetic will have 40 degrees or less add few drops of  vit. e and lavender essential oil,
Końcowy produkt :-).


Jak nakładać odżywkę na brwi :

How to put conditioner on your eyebrows :

Wbrew pozorom to też jest bardzo ważne. Odżywka musi się znaleźć  w miejscu gdzie będzie mogła najefektywniej zadziałać.

It's very important to put conditioner in right way, It must have possibility to work with full strength.

Jak nakładać odżywkę na rzęsy:

How to put conditioner on your eyelashes:


Po nałożeniu:

After:
Jak widać nic w nadmiarze!. Odżywka jest w postaci stałej celowo, aby nic nam się nie dostało do oczu. Niemniej jednak jeśli masz alergię na jakikolwiek składnik odżywki , nie stosuj ją!.

If you have allergy on any of the ingridiens, don't use it !

Powodzenia i pozdrawiam !


1 komentarz:

  1. * nie stosuj JEJ a nie ją.
    Wypadałoby pisać po polsku.
    Sam pomysł do mnie przemawia ale jestem zbyt leniwa.

    OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !