9/27/2011

DIY..Tutorial...Jak zwęzić bluzkę?....how to resize a t-shirt ? How to Make a Shirt Fit diy


Jak zwężyć bluzkę bokserkę  xxl  ...bardzo prostym sposobem :)

Bluzka 

Przed/Before

Wymierzamy na sobie ile trzeba uciąć (bluzka elastyczna nie wymaga takich dbałości nawet jak utniemy więcej to się "rozciągnie:))


  Składamy w pół (można  przeprasować .jeśli jest bardzo, bardzo pomięta)


Tniemy nadmiar materiału odmierzając z bluzki noszonej na co dzień lub  jak na foto :]
Zszywamy po lewej stronie ściegiem  prostym ,zygzakiem lub ściegiem elastycznym .
 Jak się strzępią brzegi to dodatkowo obszywamy je zygzakiem   :)
(jak na foto )

Po/After

zwężona i opinająca powabnie ciało :]...Bluzki z rękawem zwężamy w ten sam sposób "tnąc rękawy wraz z linią zwężania" jak potrzeba to je też się zwęża i przyszywa już do zwężonej bluzki :)


Skrawki po zwężaniu bluzeczek nazbierało się ich :) ..do kosza?..a guzik !:P..wkrótce pokaże co można z takich kolorowych skrawków wyczarować :)
2 komentarze:

 1. witaj :) mogłabyś dla bardzo początkującej ciemnej masy objasnić obrazkowo zwężanie bluzki z rękawami? mam w planie przeróbkę mężowej bluzy na bluzę dla siebie, bardziej dopasowaną. i za grzyba nie wiem jak ją zwęzić, i co z tymi rękawami... będę Ci ogromnie wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Baronowa:

  Hej !:)

  nie ma problemu jutro postaram się dodać post jak zwęzić za dużą koszule z obrazkowym przykładem wszycia rękawów :)

  sama też długo uczyłam się tego i nadal uczę ;)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !