7/16/2011

Diy tutorial / "Serwis"-s.o.s naprawa / bag handles repair / Jak naprawić zniszczone rączki w torebce? / krok po kroku naprawa rączek

Chyba każdy z nas ma parę rzeczy(biżuteria,galanteria,ubrania itd.) które przydało by się naprawić odnowić..zreperować czy też przerobić w wpisach o takim lub podobnym  tytule  będę pokazywać jak to zrobić :)

Dziś pokaże jeden sposób naprawy rączki od torebki "pogryzionej ,uszkodzonej" np. przez szkodnika ;)


Moja została zakupiona w sh już w tak nie "ładnym stanie ":o ale jest cała ze skóry naturalnej i kosztowała tylko 3 zł :]..więc się nie mogłam oprzeć (ciężko znaleźć taką która mieści zeszyt a4 ;P)

Przed naprawą :
Jak naprawić zniszczone rączki do torebki ?

Potrzebujesz tylko:


kawałek skóry naturalnej im grubsza tym lepsza

możesz użyć też np. filcu technicznego,kawałek wykładziny lub innego mocnego materiału
klej introligatorski lub na gorąco (silikonowy)
igła nić (do skóry)Podczas "serwisu"

Krok po kroku jak naprawić:

I już w 100% "sprawna"Warto dać starym rzeczom "drugie życie " :-)

Pozdrawiam
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !