5/14/2012

DIY Tutorial / felt Bows / jak zrobić rożne rodzaje kokardek / kokardki z filcuBroszki "skraweczki" back z każdego no dobrze prawie każdego;) skrawka po szyciu można zrobić coś nowego 

Co można zrobić ze skrawków materiałów i skór?

Broszki z filcu,materiału i skóry :

 Wycinamy różne kształty broszek kokardoszek

 i ich "zapięcia"pierścienie z tego samego lub innego kontrastowego koloru 

 zszywamy sklejamy lub też skręcamy i doczepiamy broszki spinki lub inne zapięcia może być nawet naszyjnikiem 

jeszcze tylko pryskamy aby usztywnić nasze broszki lakierem "tanie lakierowanie edition"


jako korygujące zwężające 

 lub "massive attack".wersja jak ze szkolnych lat gdy przyczepiało się do dużych toreb plecaków tornistrów ..teczek itd. dużo broszek naszywek czy innych ozdób Przerabiaj  ,twórz i noś !

Pozdrawiam!


3 komentarze:

  1. śliczne kokardki:) dodałam post z odniesieniem do Twojego bloga, chodzi o porządek w apaszkach!:) kiedyś już Ci o tym wspominałam no i w końcu się do tego zabrałam:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Oh, takie słodkie kokardki! Nigdy nie można mieć zbyt wiele z tych.

    OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !