7/14/2014

Diy /nail polisher and conditioner recipe / eko odżywka i polerka do paznokci /przepis / jak szybko zapuścić paznokcie?Mała przerwa ale wróciłam i znowu będę   straszyć postami ;)
Chyba każdy zna słynny "P.Shine" japońską odżywkę i polerkę do paznokci? o zabójczej cenie ale genialnym działaniu? nie to KLIK!
wpadłam sobie na pomysł aby skopiować skład (na tyle ile mogę ;)) i zrobić w domu 100% eko polerkę nie niszczącą płytkę paznokcia i oto co powstało
idealna ,delikatna i naprawdę działająca odżywka i polerka w jednym 


A potrzebujesz

łyżka glinki białej
witamina A+E
1/2 łyżki (lub więcej zależy jaką chcesz konsystencje uzyskać) oliwy z oliwek lub innej
olejki eteryczne opcjonalnie np. cytrynowy dodatkowo rozjaśni płytkę paznokci !:)

Wykonanie
Jak zrobić odżywkę polerującą paznokcie?

mieszamy razem i gotowe !
Nail polisher and conditioner recipe
                                                                 Jak używać?
Jak P.Shine  nakładamy na paznokcie i polerujemy irchową polerką do paznokci lub masujemy palcami dzięki temu  dodatkowo wzmocnimy  nasze paznokcie i będą szybciej rosły 
Jak często stosować?
stosujemy tak często jak potrzebujemy :), w przeciwieństwie do innych polerek jest bardzo delikatna .


Paznokcie po stosowaniu :-)


Pozdrawiam !


2 komentarze:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !