1/31/2013

Unikatowy styl -Sex and the city Carrie Bradshaw style


 Oryginalny , niecodzienny i kolorowy styl Carrie Bradshaw
tak ponadczasowy że została okrzyknięta ikoną mody 
  

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Uosobienie stylu - Sarah J. Parker :) Dla mnie ona nie zalicza modowych wpadek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam jej styl!
  Jest tu kilka zestawów,które od dawna mnie zachwycają - szczególnie ta wielka suknia w której siedzi na łóżku. Jestem wielką fanką tego serialu i kiedy tak patrzę na poszczególne zdjęcia przypominam sobie z którego to odcinka i o czym on był... To już chyba lekki bzik... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam ją za wszystko! jest idealna pod każdym względem!

  OdpowiedzUsuń
 4. UWIELBIAM Vivien Westwood ! Kurde, powinnyśmy się, mam na myśli wszystkie Polki, rzecz jasna, wzorować na jej pomyśle na ubrania! Chociaż tak tyci, tyciusieńko. Od razu ulice zyskały by kolorów. Nie rozumiem, czemu tak mało kobiet ma śmiałość wyrazić siebie poprzez ubiór!

  ___________________________
  http://asanne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Asanne- popieram .kolor nie gryzie..a na naszych ulicach to głównie czarny szary brąz ..a wystarczy chodzby szalik apaszka czapka rękawiczki w jakimś żywszym kolorze plus brosza i look o wiele korzystniejszy :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !