6/02/2012

DIY Tutorial / Frill / kołnierzyk falbanka pod szyję / żabot


Żabociki ,  żaboty szycie ich zajmuje troszkę czasu ale znalazłam na to sposób w dodatku do stworzenia swojego żabotu użyjesz skrawków materiałów które pozostały Ci po szyciu :-)


Inspiracja:


Potrzebujesz:

Moje materiały to skrawki z szycia ty możesz użyć koronek tasiemek sznureczków lub innych materiałów
Pomysł na wykorzystanie skrawków materiałów 

Jak zrobić żabot  ?

 wycinamy podłużne pasma  długość zależy od gustu 

 wiążemy

 gotowe 
 wiążemy pod samą szyję 
Gotowy żabocik :-)

I już możesz wmieszać się w "eleganckie towarzystwo" rodem z filmu "Wywiad z wampirem;)

2 komentarze:

  1. Świetny post! Szukałam czegoś takiego:)
    M.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo dziękuję za zaproszenie do zabawy! uwielbiam książki! zauważyłam u Ciebie pozycję "moje hobby"- kiedy miałam kilka lat dostałam tą książkę od cioci i nadal ją ubóstwiam. na pewno pobawię się wraz z Tobą :) a odnośnie najnowszego posta- bardzo ciekawy. z początku nie spodobał mi się ten pomysł, ale gdy pomyślałam o mojej ślicznej, lecz już nie nadającej się do noszenia bluzce... będzie z niej świetny żabot! pozdrawiam :))

    OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !