3/20/2012

DIY / dyed lace / crochet / barwiona szydełkowa bluzka


Wiosna już zbliża się dużymi krokami  ptaszki śpiewają że między innymi koronkowe ubranka maja być "na topie" tego to ja już nie wiem ale dla mnie styl retro i vintage jest ponadczasowy :)
więc kiedy wypatrzyłam w sklepie  tą szydełkowaną  narzutkę przypominająca koronkę,postanowiłam ją  zakupić , nie przeszkadzał nawet mi jej kolor gdyż wystarczy chwycić za barwnik pogotować 30 min. i otrzymam swój wymarzony :-) 

świeżo upolowana koronkowo/ażurowa rozpinana bluzeczka zdecydowanie retro

z pięknymi "haftowanymi" guziczkami :)

Niestety kolor rażąca biel zdecydowanie nie dla mnie  z pomocą przyszedł złoty barwnik  taki złoty a jednak  żółty ;)

wbrew temu że nie powstał kolor zloty jaki sobie wymarzyłam to i tak  jestem zadowolona gdyż żółty pasuje mi bardziej niż biel 

wszelakie barwniki to świetny sposób na zmianę niechcianego  koloru ubrań jak i odświeżenie :)

PS. farby można ze sobą mieszać tworząc nowe kolory ,lub użyć naturalnych barwników np. kurkuma :)

Udanych "przefarbowań" ubrań :)
1 komentarz:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !