1/08/2012

DIY... Rybaczki... cropped pants ..

Za oknem ..pogoda .."czasem słonce czasem ....no właśnie co?...dziwna zima ale w pozytywnym znaczeniu :]..i właśnie ta pogodą/niepogoda ..skusiłam się na przeróbkę spodni w rybaczki ..można nosić latem zimą ..wiosną jesienią ..są jak spodnie tyle że krótsze ;)


Przed/Before..

dzwony ..w tym wypadku ich "nogawki" bardzo przydatne przy przeróbce :]...

 After/Po...

 wyszczuplające nogę nogawki ...
 "to coś" co zwisa przy pasie to mój nowy projekt na breloczek .. nie wygląda zachwycająco może przez ten materiał :P..ale skórzana wersja  was zachwyci ;).."coming soon "Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !