10/31/2011

diy / pocket watc / Nie tylko kieszonkowy zegarek / zegar


Time is running low... you ready?

Uwielbiam rzeczy z"duszą"zdecydowanie do nich należą zegarki kieszonkowe dyndające na łańcuszku mam nie małą kolekcje głównie od dziadków i rodziców gdy dostałam od taty zegarek pozbawiony opakowania lecz całkowicie sprawny nakręcany takie są bezcenne nie potrzebują baterii postanowiłam tchnąc w niego "nowe życie"


Zegarek Przed naprawą:Miałam wiele pomysłów przekręcanie wykręcanie przeróbki aż w końcu skończyło się na inspiracyjnym "steampunk"

łańcuszki trochę złotej farby karabińczyki i odrobinę wire wrapi powstał całkiem nowy odlotowy.zegarek 

Jest to miks  "Alicji w krainie czarów"  stemp punk i moją szaloną wyobraźnią 

To nie taki zwyczajny "kieszonkowy" zegarek to "wszech czepny" zegarek 
Dzięki karabińczykom 
Można nosić jak naszyjnik
Przyczepić do spódniczki
lub spodni nie boi się" też w kieszeni siedzieć2 komentarze:

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !