10/10/2011

diy 80 style blouse ..blouse and cape..express refashion...

Kolejny post z serii "szybkie przeróbki bez szycia"..:]..

Moja bluzeczka ...xxxl typowy styl lat 80-90's ....


Piękny kwiatowy wzór ..dobry materiał :)...
Ogroomne ramiona z poduszkami...niczym silnego mężczyzny ..:P
A wystarczy poduszki wyciąć ..(jeszcze się przydadzą w innej przeróbce :])

Automatycznie ramiona się "zmniejszyły/oklapły" ale nadal są za szerokie...wystarczą ...robię nią przeróżne kombinacje ..szybkie przeróbki z agrafką to bajka :]Mój mały patent na expresowe przeróbki tz. ".no sew refashion".:]...

podpinamy tu i tam jak na foto ilość marszczeń zależna od upodobania i zapotrzebowania ...(lewa strona)Tworzą nam się automatycznie eleganckie marszczenia :]...jeszcze tylko  eleganckie dodatki ...i już gotowe :]...
Gotowe...Prosto szybko i bez zbędnego szycia ..pozdrawiam Aniela ..:]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !