10/17/2011

chestnuts..and gold chain.necklace...earrings- DIY tutorial

Piękna złota jesień za oknem ...z kasztanowca ..jak z chmurki deszcz.. spadają kasztany...które ..można nosić dumnie na szyi i uszach :]...ozdoba w sam raz dla "pani jesień":)..nawet jak "przyschną " nabierają  bardzo oryginalny kształt :)
kasztany kasztany ..o pięknym brązowym kolorze

A żeby zrobić sobie z nich ciekawą biżuterię wystarczy sznurek łańcuszek..farbka ...haczyki  pinezki lub inne wybrane przez nas dodatki :)

wkręcamy haczyk-i do kupienia w hipermarkecie lub w narzędziowym Można pomalować na wybrany przez nas kolor lub kolorki ;)...

ja postawiłam na złoty łańcuch i farbę o tym samym kolorku:)


"chestnuts " -earrings...
 cały komplet "paint in gold":]..i na mojej "modelce"...


Z innej perspektywy ...:)
W stylu "goldmember-a";) z Austina Powers-a lub z James Bonda
"goldfingera ":]


1 komentarz:

  1. Świetny pomysł! Moja polska Babcia zawsze zbierala kasztany dla nas. :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !