7/13/2011

ananasowy peeling enzymatyczny domowej roboty :)...

Potrzebujemy:

1 szklanka kawałków świeżego ananasa
Pół szklanki świeżej papai
2 łyżki miodu

Wykonanie:

Wrzuć kawałki ananasa i papai do blendera i zmiksuj. Możesz również wykorzystać inne metody, aby zrobić z tych owoców puree. Dodaj miód i całość dokładnie wymieszaj.

Umyj twarz, a następnie nałóż na nią maseczkę, omijając okolice oczu. Pozostaw mieszaninę na twarzy nie dłużej niż na 5 minut. Jeśli masz skórę wrażliwą, skróć ten czas. W odpowiednim momencie spłucz twarz chłodną wodą. Po zakończeniu zabiegu nałóż na całą twarz krem nawilżający.

Nie stosuj tego peeling częściej, niż raz w tygodniu. Jeśli nakładasz go po raz pierwszy, już po 1-2 minutach spłucz twarz. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie podrażnisz skóry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj ! , Доброе утро! , Hello ! , Hallo!

Dziękuje za odwiedziny!, każdy gość jest dla mnie bardzo ważny dlatego zachęcam do podzielenia się ze mną swoją opinią, pytaniem lub pomysłem. Wiem z doświadczenia , że początki DIY nie są takie różowe dlatego chętnie pomogę i doradzę lub też razem stworzymy coś ekstra :-)!

Thank you for your visit!, every guest here is very important to me that's why it would be great to know your opinions ,questions or ideas.
I know that Diy at the beginning isn't so easy that's why I will be more than happy to help you , advice you or make something supercool with you !